Kur Latvijā atrast lētas elektropreces?


Kur Latvijā atrast lētas elektropreces?

Author
Message
sadepou
sadepou
Under 7s
Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)

Group: Forum Members
Posts: 12, Visits: 0
Hei, puiši, klausieties, man ir tāda situācija - esmu nolēmis pilnībā nomainīt elektroinstalāciju savā mājā Latvijā. Bet problēma ir tāda, ka es nevaru atrast pienācīgas elektropreces par saprātīgu cenu. Kur es varu dabūt visas šīs lietas, lai neapdraudētu sevi? Dalieties ar saviem atradumiem un noslēpumiem, lūdzu!

Daderg
Daderg
Under 7s
Under 7s (15 reputation)Under 7s (15 reputation)Under 7s (15 reputation)Under 7s (15 reputation)Under 7s (15 reputation)Under 7s (15 reputation)Under 7s (15 reputation)Under 7s (15 reputation)Under 7s (15 reputation)Under 7s (15 reputation)Under 7s (15 reputation)

Group: Forum Members
Posts: 15, Visits: 0
Esmu pasūtījis elektropreces no interneta veikaliem. Tur ir lielāka izvēle, un ar piegādi tieši uz mājām. Pamēģiniet meklēt elektropreces interneta veikalos - tas ir ērti, un dažreiz var atrast labus piedāvājumus. Šeit ir saite uz Elektrika tiešsaistes veikalu.
regas
regas
Under 7s
Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)Under 7s (12 reputation)

Group: Forum Members
Posts: 12, Visits: 0
Uz ielas stūra ir foršs veikaliņš, tas ir elektrotehnikas veikals, tajā ir neliels sortiments, bet cenas ir patīkamas. Ja nevēlaties tērēt daudz naudas par elektroinstalāciju, varat iegriezties tur.
GO


Select a Forum....























Inside Sport


Search