Australia Cup – NSW round 2 draw:
Port Kembla v Waverley Old Boys
Western Condors v Gladesville Ravens
Waratahs v Roselea
Randwick City v Carlton Rovers
Ryde Saints United v Lane Cove
Dubbo Macquarie United v Rouse Hill Rams
Berkeley Vale v Kariong United
Panorama v Banksia Tigers
Horsley Park United v Liverpool Rangers
Peakhurst United v Wollongong United
Liverpool Olympic v Unanderra Hearts
FC Eagles Sydney v Tarrawanna Blueys
Lugarno v Picton Rangers
LFC Sports v Padstow Hornets
Pagewood Botany v Wyoming
Warradale v Lithgow Workmens
Norwest v Leeton United
Kenthurst FC v Emu Plains
Albion Park White Eagles v Liverpool Spears
Quakers Hill Junior v Kellyville Kolts
Burwood v Glenwood Redbacks
Coogee United v Baulkham Hills
Winston Hills v Doonside Hawks
Putney Rangers v Roselands
Moorebank Sports v Eastern Creek Pioneer
Narrabeen v Sydney Rangers
Kissing Point v Connells Point Rovers
Arncliffe Aurora v Glory
Forest Killarney v Marayong
Sans Souci v Georges River
Gulgong Wolves v Brighton Heat
Woonona Sharks v Young Lions
Terrigal United v The Ponds
Cringila Lions v Forest Rangers
Kemps Creek United v Bonnet Bay
Willoughby Dalleys v St Ives
Greenacre Eagles v Balmain & District
Lowland Wanderers v Fairfield Bulls
Austral v Springwood United
Hurlstone Park Wanderers v Hills Spirit
Barnstoneworth United v Thirroul Thunder
Turramurra United v Glebe Gorillas
Ourimbah United v Sydney CBD
Narellan Rangers v Glebe Wanderers
Lindfield v ACU
Wollongong Olympic v Glenmore Park
Gerringong Breakers v Southern Ettalong
University of Wollongong v Cronulla Seagulls
North Ryde v Enfield Rovers
Phoenix v North Rocks
Hurstville City Minotaurs v Holroyd Rangers
Macquarie Dragons v Albion Park City Eagles
Parklea v Harrington United
Woongarrah Wildcats v Belrose Terrey Hills
Ties are scheduled March 11-12-13.
Australia Cup – NSW round 3 draw:
Match Winner 51 v Match Winner 1
Eschol Park v Match Winner 8
Match Winner 46 v Match Winner 6
Canterbury Bankstown v Match Winner 32
South Coast Flame v Inter Lions
Match Winner 14 v Match Winner 19
Match Winner 22 v Match Winner 31
Match Winner 5 v Match Winner 54
Match Winner 20 v Match Winner 39
Inner West Hawks v Gunners
Match Winner 29 v Bankstown City
Match Winner 47 v Match Winner 10
Fraser Park v Match Winner 40
Match Winner 43 v Gwandalan Summerland Point
Dulwich Hill v Como Jannali
Match Winner 21 v Match Winner 26
Match Winner 33 v Nepean
Kiama Quarriers v Hurstville
Match Winner 24 v Knox United
Match Winner 48 v Rydalmere Lions
Hawkesbury City v Prospect United
Parramatta v Gladesville Ryde Magic
Match Winner 41 v Match Winner 50
Match Winner 3 v Central Coast United
Western Rage v Match Winner 35
Kogarah Waratah v Match Winner 36
Match Winner 23 v Castle Hill RSL Rockets
Match Winner 49 v Camden Tigers
Match Winner 4 v Match Winner 30
Match Winner 16 v Fairfield Patrician Brothers
Match Winner 17 v Match Winner 44
Match Winner 7 v Match Winner 42
Bulli FC v UNSW FC
Match Winner 27 v Cooks River Titans
Bankstown United v Sydney University
Match Winner 13 v Match Winner 45
Match Winner 11 v Dundas United
Match Winner 37 v Macarthur Rams
Match Winner 12 v Match Winner 18
Match Winner 28 v Match Winner 2
Match Winner 53 v Dunbar Rovers
Match Winner 9 v Match Winner 15
Match Winner 34 v Match Winner 38
Match Winner 25 v Match Winner 52
Ties are scheduled March 22-23-24.